Çağdaş Türk Bestecileri sitesi olarak bestecilerin bilgilerinden, eserlerinden ve bu eserlerin seslendirilme bilgilerinden oluşan bir veritabanı oluşturmak öncelikli amacımız.

Bunu yaparken tüm kontrolün bestecilerin elinde olmasını istiyoruz. Bunun için besteciler için kullanıcı dostu ve tamamen etkileşimli bir yapı kurduk. Sitenin içeriğini yine bestecilerin kendisi oluşturacak ve istedikleri zaman bu içeriği güncelleyebilecekler.

İngilizce dil desteği ile Türk bestecilerini dünyaya tanıtmak misyonumuzun bir parçası. Bu misyonu gerçekleştirmek için arama motorları ve sosyal medya plaformları ile uyumlu bir altyapı geliştirdik.

Besteciler için hesap oluşturmak ücretsiz ve her zaman ücretsiz olacak.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Profil fotoğrafınız, doğum tarihiniz, yaşadığınız yer, iletişim e-posta adresiniz web sitelerinizin adreslerini girebilirsiniz.

Türkçe ve İngilizce biyografinizi kaydedebilirsiniz.

Bu ve diğer bilgileri istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.
Eser Portfolyonuzu Kaydedin
Eserlerinizin adı, kategorisi, süresi, tamamlanma tarihi, Türkçe ve İngilizce program notları/bilgileri yanında eserlerlerinizin notasını da yükleyebilirsiniz. Youtube, Soundcloud, Dailymotion bağlantılarını verebilir ya da eserin ses kaydını direkt olarak yükleyebilirsiniz.

Eserlerinizin seslendirme tarihlerini girebilirsiniz. İleri tarihli olarak girdiğiniz her seslendirme ana sayfada duyuru olarak yer alacak. Bu bölümde eserinizin seslendirileceği etkinliğin biletlerinin satışa çıktığı web sitesinin adresini de paylaşabilirsiniz.
Fotoğraf Galerinizi Oluşturun
Tanıtım için görselliğin öneminin farkındayız!

Fotoğraf galerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızla ilgili Türkçe ve İngilizce açıklamalar girebilirsiniz.